Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a mikrogyűrű...

Mi a véleményetek a mikrogyűrűs hajhosszabításról? Ha kevés a hajam akkor inkább varrásos módzsert válasszak? Hol kapható normális 100%-os európai haj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kevés hajad van, akkor nem ajánlott a felvarrás, mert ha nincs elég "takaró hajad", akkor nagyon látszódni fog (emellett szerintem esztétikailag is szörnyű ez az eljárás). Hasonló a helyzet a mikrogyűrűs hajhosszabbítással, a kevés hajmennyiség miatt látszódni fognak a fémgyűrűk.


Én inkább a keratinos hőillesztést javasolnám. Maga a keratin átlátszó, így szinte észrevehetetlen (persze ha valaki hozzáér érezni fogja, de ez minden eljárásra igaz).


Szerintem az a legjobb ha a fodrászod rendeli meg a hajat, hisz ő tudja, hogy hol árulnak valóban 100%-os európai póthajat.

2013. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!