Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítsem a karom?

Szőrtelenítsem a karom?

Figyelt kérdés

Igazából személy szerint inkább a nem felé hajlok, szerintem nem olyan sűrű és ráadásul "szőkés" is.


Viszont a környezetemben nagyon sok nőn látom, hogy elkezdték szőrteleníteni a karjukat is. Manapság már ez is amolyan "elvárás" lett?


[link]

[link]

[link]


A képeken is látszik, hogy egyáltalán nem vészes a helyzet, gyakorlatilag alig látni, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.


22/L


2013. febr. 2. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Neeee! Én szőrtelenítem, de nekem 3x ilyen sűrű és fekete. Ha nekem ilyen lenne mint a tied, biztos nem szőrteleníteném.
2013. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, alig lehet észrevenni. viszont hízhatnál egy kicsit, nagyon eres a karod. (nem sértésként írtam)
2013. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nenenenenee!! ez így teljesen jó!:)
2013. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huhh... köszi az eddigi válaszokat :) Kicsit "megnyugodtam", sajnos egyszer már kaptam olyan megjegyzést, hogy nem ártana szőrtelníteni a karom...


22:22 Tudom :S :(( De sajnos nem tudok hízni, 3-4 éve pont ugyan anyi a súlyom, pedig elég sokat eszek. (de tényleg!:)) Anyumnak is ilyen a keze, szóval szerintem genetikai dolog, azzal meg sok mindent nem tud tenni az ember lánya.

2013. febr. 2. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb iylen és szőrtelenítem, szerintem ezt te döntsd el hogy neked kényelmesebb. Én otthon magamnak gyantázom, veszek egy patront az 300 ft kb fodrászkellékesben meg lehúzó csíkot ... mikróban megmelegítem és egy csíkkal megvan mindkét karom, kb 5 perc. Nem egy nagy dolog. Nekem egyszerűen az tetszik ha teljesen csupasz az alkarom. De ha neked meg nem akkor ne foglalkozz vele mert nem vagy olyan szőrös h szőrteleníteni 'kelljen'.
2013. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!