Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natúrkozmetikumok zsíros,...

Natúrkozmetikumok zsíros, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Jó pár éve küzdök a bőrömmel, voltam bőrgyógyászoknál, kozmetikusoknál és az összes elviekben dicsért terméket kipróbáltam, de semmi eredménnyel. Most szeretnék áttérni a natúr bőr és testápolásra de rengeteg termék van és nem tudom mi igazán hatásos. Szóval légysz ajánljatok : arclemosót vagy szappant, bőrradírt, tonikot, és hidratáló krémet és esetleg alapozót vagy púdert ( hullafehér bőröm van, CSAK olyat légyszi amiből van tényleg világos árnyalat.) köszönöm előre is :-)

2013. febr. 3. 00:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy az alverdén és alterrán már túl vagyok...
2013. febr. 3. 00:58
 2/5 anonim válasza:
Neked kombinált bőröm van, ami azt jelenti hogy az orromon, államon,és a homlokomon fénylik a zsírtól a bőröm, a többi helyen viszont feszül, annyira száraz... tehát az enyém is száraz..zsíros..miteszeres..pattanásos...egyéb szépséghibás volt.. de most kipróbáltam a niveának az új termékcsaládját és szerintem mostmár csak ezt fogom használni... az a legjobb benne hogy bármilyen bőrtipusra jók... én egyszerre használom : arclemosó tej, utána habzó arctisztító, aztán tonik, majd a hirdatáló krém...körülbelül 1 hónap alatt renbe szedte az arcomat! szóval csak ajánlani tudom! [link]
2013. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igazából nekem nem kombinált a bőröm, mert az orcáimon sem száraz. A niveát most kihagyom, mert nem igazán natúr, de köszönöm a választ:-)
2013. febr. 3. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az afrikai fekete szappan jött be. Gyógynövény boltokban, pld. a Herbária, kapható, ezernégyszáz forint körül van az ára. Egy ilyen szappan 3-4 hónapra elég. Mióta használom, nincs pattanásom, mitesszerem. Semmit nem kell tenni, csak reggel-este ezzel mosni arcot. Ja és a hátamat is megmosom vele. Hozzáteszem, hogy egyébként nagyon érzékeny bőröm van, de ezt imádja.
2013. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MJudith válasza:

Fitokozmetikumok patikus ajánlásával:száraz,ekcémás,nehezen kezelhető bőrproblémákra !

[link]

2013. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!