Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mániájuk a fodrászoknak...

Miért mániájuk a fodrászoknak sokkal többet levágni a hajból, mint amit a vendég mond?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tesóm fodrász, de erre még ő sem tud válaszolni :-) Én már bevezettem egy cselt: Le akarok vágatni mondjuk 5 cm-t a hajamból, akkor azt mondom a fodrásznak, hogy vágjon 2 cm-t. Így pont olyan lesz, amilyet akarok. (Ezt csinálom a hentesnél is. Kell 50 dkg hús, kérek 40-et, úgyis több lesz.)
2009. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
velem is így van de szerintem azért mert a töredezet részeket le vágja hogy ne törjön le nekem ezt mondta
2009. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt tapasztaltam (miután már csomószor levágták az extra hosszú hajamat sokkal rövidebbre amilyenre akartam), hogy azért vágnak le (általában) többet belőle, mert ott még roncsolódva van a haj, és le kell vágni, hogy szépen és egészségesen nőjjön vissza. Úgyhogy ezek után sajnos úgy kell bemennem a fodrászhoz, hogy 'nem érdekel hogy töredezett, csak 2 centit vágjon'... :)
2009. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor előfordult már. Nem volt töredezett, mert előtte levágtam itthon, csak a formáját rontottam el, azért mentem fodrászhoz. Rövid, kb 10 centis hajat akartam, erre levágta úgy 3-4 centisre. Aznap éjszaka sokat sírtam:S

Nem tudom, miért mániájuk, de eddig egy fodrász kivételével mindenki többet vágott, sőt, gyakran nem is arra a fazonra, amilyenre szeretném:/

2009. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
2 oka is van:) az első ami nyilvánvaló h a töredezett végektől szabadít meg, ami nem is baj hiszem vágás után gyorsabban nő a haj, ugyh sztem nem kell aggódnod. A másik pedig h egy fodrász én is annak tanultam csak félbehagytam, na szal nekem, pl tk nagy élvezet belevágni jó nagyot, 1-2 centiben nincs élvezet:) anyum is mindig nyávog mikor vágom a haját h rövidebb lett megint:)
2009. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Oké, hogy nekik élvezet vágni a hajat, de az lenne a lényeg, hogy a vegnéd elégedettenálljon fel a székből. Neki kell hozdanni a hajat.

Amúgy meg engem is idegesít. Határozottnak kell lenni. Egyszer az én hajamból is többet vágott a fordász, hát...nem is látott többet.

2009. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is megjártam egyszer. Majdnem fenékig ért a hajam, elmentem, hogy 3-5 centit vágjon le belőle, erre vagy tízet levágott. Azt hittem rosszul leszek... Igaz, hogy törött volt, de ennyiből az egészet levághatta volna. És mire visszanőtt, amit levágott, az is ugyanolyan töredezett lett. Ez 5 éve volt, azóta senkinek nem engedem, hogy ollóval közelítsen... Magamnak vágom a végét, 2 havonta 1-2 centit, és így nem is törik, meg ingyen van. :)

De tényleg van benne valami, hogy jó érzés hajat vágni. :D

2009. szept. 5. 07:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már megint megjártam.. elmentem fodrászhoz hogy vágjon egy kicsit a hajamból.. erre jól levágott vagy 15 cmert belőle mert egyenesre vágta(hozzáteszem nem volt töredezett a hajam..) és jól megritkította, merthogy milyen sok van kitépné a felét még akkor is több mint az átlag embernek címszó alatt.. ezek után én úgy döntöttem hogy soha többé nem megyek egy fodrászhoz sem.
2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!