Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akkor most hogyan szőrtelenítsek?

Akkor most hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Már minden lehetséges formát kipróbáltam, de a bőröm teljesen kikészül mindentől.

Epilátortól olyan száraz, érdes lesz, hogy fáj. Többször próbálkoztam már vele, de az eredmény mindig ugyanaz lett. Felsértett, érdes, csúnya bőr.

Aztán jött a gyanta. Cukorgyanta és üzletben kapható egyaránt volt már használva rajtam. Ez egy fokkal jobb, mint az epilátor, mert a bőröm tényleg sima lett, miután kitéptem a szőrszálakat, viszont amikor elkezd visszanőni, gyulladt szőrtüszők és napokig csak fekete pöttyök (egyszerűen nem jön ki a szőrszál napokig a bőröm fölé, hanem alatta látszik és nem tudom borotválni sem, mert nincs mit, mégis szőrösnek tűnik a bőröm!) tarkítják a lábam és az intim területeket.

A borotva pedig tökéletes simaságot ad. Kb. 8 órára. Délelőtt leborotválok minden területet, gyönyörű látványra és tapintásra is, de ez már estére odavész! Olyan hamar elkezd visszanőni. Ha pedig másnap újra borotválok, begyullad nagyon és pattanás szerű dolgok lesznek főleg az intim területeken.

Nem hiszem el, hogy sehogy sem tudok szőrteleníteni. Már el vagyok keseredve. Másoknak olyan szép sima a lába mindig, de nekem soha.:(

Mit tehetnék?Hogy szép, sima bőrt érjek el. Általában mindig szőrös vagyok mindenhol, mert egyszerűen félek már leszedni, mert annyira csúnya lesz a bőröm.


L


2013. febr. 10. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy használj bőrfertőtlenítőt akkor nem gyullad be!A gyanta a legjobb,de kell egy bizonyos szálhossz,hogy kiszedje.
2013. febr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bolti gyanták egyformák, a cukorgyanták sem jobbak a többinél. Ezért kéne otthon legyártanod magadnak a gyantát, amibe csak cukrot és vizet teszel, semmi mást. Felkenés szőr növekedéssel ellentétesen, letépés pedig a szőr növekedéssel megegyező irányban kell. Tehát fordítva mint más gyantáknál, ezért is kíméletesebb, meg azért mert nincs benne mindenféle felesleges plusz anyag mint a boltiban. Használat után krémezni kell, pl körömvirágkrémmel. Mikor majd nő a szőr akkor pedig nem árt bőrradírozni a területet nehogy szőrbenövések legyenek.

Ennél kíméletesebb nincs, szóval ha ez sem válik be akkor max lézeres szőrtelenítés jöhet szóba.

2013. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!