Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek "ott lent"?

Mivel szőrtelenítsek "ott lent"?

Figyelt kérdés
Szóval már jó ideje a bikinivonalamat gyantázom, és most szeretném az egészet leszedni. Nem tudom mi lehetne a legjobb, mert a borotvától meg kipattogzok. Szerintetek gyantával neki álljak? Gyantázás után mivel kenjem be a bőrömet? Ja és cukorgyantát használok. 13/l
2013. jan. 12. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarok támadó lenni, de 13 évesen miért akarod az egészet leszedni? a bikinivonal érthető, de a többi részt minek? látja valaki esetleg? ha téged zavar, akkor csak vágd le rövidre ollóval, de ne szőrteleníts ott teljesen. nem véletlenül nő oda szőr.
2013. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyantával jó lesz..:) Én kékszesszel szoktam bekenni utána :) (Nem vagyok biztos benne,hogy ez jó megoldás,mert én találtam ki,senki nem ajánlta nekem..)
2013. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatni szoktam, a kozmetikus csak hintőport rak rá, én egy Kék kenőcs nevű krémmel szoktam bekenni utána. (Netről rendelhető, azt hiszem). Szerencsére eddig semmi gond nem volt, pedig már 5. éve így csinálom! :)
2013. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég ha ollóval levágod a bugyiból kilógó punciszőrt.
2013. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!