Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem baj ha így használom a...

Nem baj ha így használom a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
4 naponta mosok hajat. nem baj ha minden hajmosásnál használok ricinusolajat

2013. febr. 11. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
de
2013. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
A hajvégekre nyugodtan használhatod bármikor. De hajtövekre/fejbőrre ne kend, mert ki fog hullani tőle a hajad.
2013. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott tőle a hajam...van ahol azt hallottam,hogy a hajvégekre nem szabad kenni. Mindenki mást mond...mindenkinek másképp hat, de a személyes tapasztalatom szerint heti 1x elegendő.
2013. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek hullik tőle a haja. Enyém speciel nem hullott, pedig 2 évig kúraszerűen használtam. Fejbőrre és hajhosszra is tettem belőle és szép dús lett tőle.

Havonta 6-8x használtam. Én heti 1x mindenképpen javasolnám, ha látványos eredményt szeretnél elérni.

2013. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihullik a haja ha a hajtövekre keni? El ne hidd ezt a baromságot... :DDD

Ezer éve használom a ricinusolajat, méghozzá az egész hajamra, és nagyon jót tesz neki. Nemcsak gyorsabban nő, de sokkal selymesebb és puhább is, mint pár éve.

Bátran használhatod, én is hetente szoktam. :)

2013. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!