Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azoktól szeretnék kérdezni,...

Azoktól szeretnék kérdezni, akik ricinusolajat használnak a hajukra. Mielőtt felteszitek az olajat, összekeveritek valamivel? És hogyan viszitek fel?

Figyelt kérdés
Utána olvatam több helyen, valahol azt irják keverjünk össze egy evőkanál ricinusolajat egy evőkanál sima olajjal + egy tojássárgával. Valahol azt olvasom csak a sima olajat kell felvinni. Most akkor hogyan célszerűbb? Illetve mivel szoktátok felvinni? Csak bele kell masszírozni a fejbőrbe, meg rátenni a hajvégekre is és ennyi?

2013. jan. 22. 19:04
 1/7 anonim válasza:
0%
Ezeket nagy ívben felejtsd el! A ricinusolajat csak belsőleg! Két kiskanál, ha nem bírod az ízét nyugodtan tehetsz bele cukrot! Meglátod hatásos lesz!
2013. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne hogy megedd..belsőleg hashajtó hatású... nem tudom miért írnak ilyen baromságot egyesek..és igen én olíva olajjal meg kókuszolajjal szoktam keverni :) hajnövesztő hatása nincs de puhább tőle a haj
2013. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

a ricinusolaj fosat...meg ne idd, hashajtóként is használják orvosok

2013. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

bocsi h nem a kérdésre válaszolok, de belekérdeznék, ha nem gond :)

én a napokban szeretném először kipróbálni a ricinus-kókuszolaj párosítást (én úgy hallottam h ezzel szokás keverni, szűz, illatos kókuszolajjal)

és érdekelne, h ti hogyan használjátok, mikor, meddig, fejbőrre is, vagy csak hosszra...stb

2013. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sincs meginni se magába se semmivel:-D Nem hashajtóként szeretném használni, hanem hajápolóhént. Nagyon sok helyen olvastam hogy kiválóan helyreteszi a száraz, töredezett hajat:-)
2013. jan. 22. 19:42
 6/7 anonim válasza:

Szia. Én használom a ricit a hajamra mert hosssssszú hajat szeretnék. :) Én simán csak rákenem miután megmelegítettem egy kicsit,de az oldal jobban leírja:

[link]

2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2013. jan. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!