Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karjaim szőrösek és ez...

A karjaim szőrösek és ez nagyon zavar, főleg, hogy lány vagyok. Le szeretném szedetni, milyen rendszerességgel kell majd járnom?

Figyelt kérdés
Esetleg kiválthat bőr irritációt, vagy szőrbenövést a gyanta? Meg fognak erősödni a szőr szálak egy idő után és csak rosszabb lesz, mintha nem szedettem volna le?
2013. febr. 11. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fog megerösödni. Nyugodtan gyantáztasd. A karon ritkán van benövés. Kb 4 hetente bőven elég szedetni, télen akár ritkábban. (kozmetikus vagyok)
2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Otthon olcsóbb és egyszerűbb... csinálsz cukorgyantát és leszeded vele, ez a legkíméletesebb, nem okoz szőrbenövést sem mint néhány másik gyanta. Az hogy milyen rendszerességgel kell attól függ hogy milyen gyorsan nő a szőröd...
2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a karon elég össze-vissza nőnek a szőrszálak, én nem is tudtam magamnak legyantázni, mert ugye nem fentről lefelé kell lehúzni a gyantát, hanem egyik oldalról a másikra és nem is szedte ki rendesen (bár nem is volt túlságosan sűrű)

Én borotválom, azóta sokkal ritkább, nekem bevált.

2013. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem erősödik meg, sőt, ha sokat szeded, ritkulni fog.

Nekem már sokkal kevesebb szőr van rajta, mint régen.

Én anno cukorgyantával szedettem kozmetikusnál. Kb. 4 hetente kell.

De mostanában otthon leszedem epilátorral és kész.

A borotvát nem javaslom. Nem is tartós, nem is ritkul tőle (sőt, szerintem erősödik).

2013. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg epilálni..én is azt szoktam:) először nem kellemes, de, ha utána nem hagyod teljesen visszanőni, hanem mindig lekapod azt a pár szálat, ami visszanő, akkor nem is fájdalmas. Ráadásul nekem elég sokat ritkult, gyengült és elég lassan nő..

Ja, és karon még sose volt szőrbenövésem:)

2013. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Megnyugtattak!:)
2013. febr. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!