Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Daueren kívül hogy lehet...

Daueren kívül hogy lehet hullámosítani a hajat, ami tartós?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt hivták régen berakásnak, a vizes megmosott hajat feltekerték csavarókra és beültek a búra alá száradni. Ha igazán tartóstra akarod, akkor sok habbal, fixáló zselével átitatod a csavarókat, és ebben alszol. Majd mikor reggel kiszeded, még átfújod a loknikat kis lakkal.

De lehet kúpvassal is felcsavarni és előtt fújsz rá jó sok lakkot.

2013. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Headlines-szal. Hónapokig dús, hullámos marad.
2013. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!mi az a Headlines? az is úgy nő le, mint a dauer? nem találok sokat róla a neten.
2013. febr. 13. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem, a Headlines-tól is hullámos/göndör lesz a hajad (ez ízlés szerinti, a csavaró méretétől függ, amire feltekerik) , csak természetesebb a hatása és kevésbé roncsolja a hajat.

Nem, nem nő le, hanem fokozatosan kijön a hajból, úgy értem, mikor elkészül göndör, 1-2 hónappal később már kevésbé, aztán 3-4 hónap múlva már csak enyhén hullámos, de dúsnak akkor is elég dús még tőle a haj.

Hajfüggő, hogy kink meddig marad benne (néha van, akinek nem veszi be a haja és 1-2 hét alatt kijön, de ez ugye a dauernél is így van, hogy valakinek nem fogja be a haját, csak rövid időre), de ha beválik, akkor benne marad 3-4-5 hónapig szerintem.


Mondjuk ez fodrásztól is függ, mert nekem eddig egy fodrásszal volt pechem , egyszer voltam nála, 2 hét alatt kijött a hajamból, pedig többet is kért a többinél és elég jónevű Wella fodrászata van, de az összes többi helyen eddig mindig jól, tartósan megcsinálták.

2013. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!