Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajtól nő a haj?

A ricinusolajtól nő a haj?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy megnőljön a hajam, de nem szeretném, hogy jobban zsírosodjon, eltöredezzen.Van valami jó hajpakolás receptetek? köszönöm :)
2013. febr. 13. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Anélkül is nő... ;D
2013. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő azzal is meg anélkül is... gyorsítani semmi nem fogja a hajnövekedést nyilván, mivel ahhoz génmódosító szerre lenne szükség.
2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Génmódosító szer :'DDD Vicc!


Nekem gyorsabban nőtt a ricinusolajtól a hajam. 1 evőkanál ricit kevertem össze 2 evőkanál olívaolajjal és ezt masszíroztam bele a fejbőrbe. 2-3 óra után lemostam. Heti 2x alkalmazom és láthatóan gyorsabban nő a hajam, bár már fél éve használom, az első két hónapban a megszokott ütemben nőtt a hajam (1 centiket), most pedig a 2-2,5 centit. Szóval én mindenképpen ajánlom. Ami még bevált nekem az a Bánfi hajszesz volt.

2013. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem zsírosítja a hajat?
2013. febr. 15. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem zsírosította a hajam. Ugyanúgy kell mosnom, mint eddig. Alaposan kell megmosni a hajat utána 2x és akkor nem marad sehol sem olajos.


Sokaktól hallottam azt, hogy nekik még tovább bírta a hajuk zsírosodás nélkül.

2013. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!