Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon leégett ma az arcom...

Nagyon leégett ma az arcom (szinte rákvörös az egész :S). Holnap első órám tesi. Mit csináljak, hogy ne látszódjon, vagy csak halványodjon valamennyit?

Figyelt kérdés
Alapozó szépen fennmaradna tesi után is? Azon még csak-csak van. Suliba nem akarok sminkelni! Nemigazán sminkelem magam, ezért csak nagyon alap dolgaim vannak :S
2009. szept. 6. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kennék rá alapozót. Kezeld le Panthenol habbal ha van otthon, vagy napozás utáni ápolóval. Semmi szín alatt ne kend be zsíros krémmel. Holnapra meglátod, megnyugszik. Esetleg kőpúdert tegyél rá ha nagyon zavar, azt az óra után is rá tudod "ütögetni".
2009. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ezzel csak annyi a probléma, hogy egyik sincs itthon :S:D
2009. szept. 6. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen XD

elég égő volt... én nem csináltam semmit,hiába kennegettem krémekkel -.- lekoptattam az orromat,mert olyan csúnya volt:S

hát ajánlom a baba szappant :O mert bár szárít...

lehet segít....próbáld ki:)

2009. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az előbb bekentem testápolóval, hát... remélem segít. a szappant majd reggel kipróbálom, ma már túl sok mindennek tettem ki a bőröm :S
2009. szept. 6. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, Fenistil gél jó a leégésre is, vagy használhatsz Niveát.

előbbi, remélem, van nálatok, mert szúnyogcsípésre, kiütésre is szokták.

2009. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, az van :D mindjárt be is kenem vele az arcom. köszönöm :)
2009. szept. 6. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom vörös-e még,tudom már késő.De ha még mindig piros vegyél ki vmit a fagyasztóból és tedd az arcodra.A hideg iszonyatosan jó neki,nekem halványította is,meg hát a meleg,égett bőrre a hideg nagyon jó!
2009. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!