Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden hajmosás alkalmával...

Minden hajmosás alkalmával kell használni hajvégápolót?

Figyelt kérdés
Erre vonatkozólag nem találtam a termék használatában utalást. Minden hajmosáskor (2-3 naponta) használjam vagy elég heti egyszer?

2013. febr. 15. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden hajmosás után használom, mert nagyon szárazak a hajvégeim, ettől ápoltabbak, puhábbak lesznek. Sőt, általában 2 hajmosás között is használok egy keveset. Mondjuk én csak 5-6 naponta mosok hajat. :)
2013. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyiszor használod, amennyiszer szeretnéd. Nincs megszabva, hogy mennyi a jó. Én nem is mosás után közvetlen használom. Miután megszáradt a hajam, csak kifésülő sprayt teszek rá, a hajvégápolót általában másnap rakom rá. Van olyan is, hogy egymás után több nap is használom, attól függ, milyen a hajam tapintása.
2013. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én naponta 1x-2x használom, máskülönben töredezne a hajam :/
2013. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!