Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik L'oreal alapozó nekem...

Melyik L'oreal alapozó nekem a legjobban? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eléggé zsíros, pattanásos, mitteszeres bőröm van, és nem tudom min lenne a legjobb. Itt inkább a True Match, Infailable, vagy a Mat'Magique nevezetűekre gondoltam. Melyik lenne a lagjobb? 15/L

2013. febr. 15. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, nem tudom tudsz-e róla hogy ilyen bőrre egyáltalán nem való alapozó... ugyanis még zsírosabb és pattanásosabb leszel tőle, azt meg már egy kiló rétesliszt sem fogja elfedni. 15 évesen egyáltalán nem is kéne ilyesmit magadra kenned. Tönkreteszed a bőröd. Ha gondok vannak, akkor ápold rendesen, ne pedig sminkeld halálra. A L'oreal amúgy sem a kíméletes összetételű termékeiről híres.
2013. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, de ha mindenképp veszel, akkor szerintem ne folyékony alapozót. True Match van púderben is.
2013. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!