Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérleljem tovább, vagy ne?...

Kérleljem tovább, vagy ne? (Hajvágás)

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves, és 125 cm a haja.... Megbeszéltem vele, hogy levágatjuk, és eladjuk, de a fodrásznak nem engedte, csak 10 cm-t vágni. Levágjam neki én, akkor lehet, hogy szívesebben engedi. Akkor csak gumizzam össze a tarkójánál és NYISSZ??!

2013. febr. 16. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarod te a lányod haját levágni,és eladni ? Miért kell neked ebből hasznot húznod ? Hagy már békén szegényt,ha akarja majd levágatja.
2013. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

de basszus a tarkójánál? vagjatok belole,amennyit ő enged, de had tudja már ő mekkorara

es ha fodrasznak nem engedte,majd pont neked fogja

2013. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő nem akarja levágatni, akkor miért erőlteted? Nekem is ekkora hajam van, tudom mennyire hozzánő az emberhez, én semmi pénzért nem vágatnám le. Ha egyszer úgy döntök, hogy levágatom, akkor meg főleg nem adnám el, hanem megtartanám emlékbe. A tarkónál levágni meg amúgy is nagyon radikális, először jobb vállig vagy inkább hátközépig vágatni.
2013. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
az biztos, hogy hatalmas problémáid vannak az agyadban.
2013. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez a megbeszéltem vele hogy zajlott ne haragudj????? ha ő nem akarja ne csináld! komolyan örülhetsz hogy nem szökött még el otthonról, vagy nem lett öngyilkos ha így viselkedsz vele!
2013. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

volt már nekem hosszú hajad??? (mármint ilyen tényleg hosszú)

egyébként tényleg minek vágatjátok le???? annyira kell a pénz? De ha tényleg annyira durván péne a pénz, akkor se vágj le túl sokat (gondolom nem azt akartad írni hogy a tarkójánál végod, hanem csak az hogy ott gumizod és azért lejjebb vágod), mondjuk azért maradjon derékig, hátközépig érő... és persze ne erőltesd hogyha nem szeretné!

2013. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
dobj már fel róla egy képet, ilyet még nem láttam, de gyönyörű lehet...megértem hogy nem akarja levágatni
2013. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez valami beugratós kérdés? Ha egészségi oka van annak, hogy le akarod vágatni a haját, akkor megértelek, viszont ebben az esetben is szép szóval kell elérni, amit akarunk, nem erőszakkal...
2013. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!