Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajeladással kapcsolatban...

Hajeladással kapcsolatban leírnátok tapasztalatokat, vagy szakmabeliek esetleg, hogy mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Hosszú, derékig érő hajam van, és rengeteg. Gondolkoztam azon, hogy levágatom és eladom, viszont nem szeretném teljesen, olyan 35 cm mehetne le belőle minden gond nélkül. Így is lehetséges, hogy megvennék? Illetve hol érdemes próbálkozni?

2013. febr. 17. 22:51
 1/3 anonim válasza:
En Balaonon voltam egy fodrasznal akihez ugy mentem el hogy csak 2 centit vgatok a fenekig ero hajam vegebol es ugy jottem haza, hogy fulig ero hajam lett mer mondta hogy szivesen megveszi de akkor eddig le kell vagni! Szerontem kicsi az esely ra hogy Balatoni vagy ugyhogy ez neked nem nagy segitseg! :(
2013. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia én megvenném tőled ha tényleg sok és szép is az árat megbeszéljük :)
2013. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a hajeladás?
2022. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!