Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj, bánfi hajszesz...

Boglárka1994 kérdése:

Ricinus olaj, bánfi hajszesz vagy kókusz olaj melyik hatásos?

Figyelt kérdés
fenékig érő hajam volt (16) de a divat miatt levágattam.. és most a hátam közepéig ér begöndörödött és iszonyú szálkás volt de 3honapja kezelem ricinus olajjal de olvastam más hasznos olajokrol is , ti melyiket ajánljátok , tapasztalatokat is szivesen olvasok köszönöm
2013. febr. 19. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 3 bevált. A ricinusolajtól puha, fényes, dús lett a hajam és jobban is nőtt, szintúgy, mikor a bánfit is használtam, csak attól kicsit szárazabb lett a hajam. A kókuszolaj pedig szintén nagyon puhává, selymessé és fényessé teszi a hajamat. Én mind a hármat tudom ajánlani. Elégedett voltam velük és azt nyújtották, amit ígértek.

Köldökig ér a hajam.

2013. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En a szaga miatt keverem a ricinust a kokusz olajjal, sot meg oliva olajat is rakok bele, attol jobban kenheto.

Oszinten? En semmi valtozast nem latok, talan nem hasznalom eleg regota vagy eleg rendszeresen.... Artani nem art, az biztos.

2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem orvos mondta, hogy a ricinus olaj semmire nem jó (mármint hajon/fejen nem), tapasztaltam is hogy így van. Kókuszolaj viszont bevált a hajvégekre. Bánfi hajszesz helyett inkább Herba Vitát vegyél, sokkal jobb, erősíti a hajhagymákat.
2013. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


úgy néz ki, hogy ez egyénfüggő, de nekem nagyon is bevált a ricinusolaj. tavaly augusztusban kezdtem el használni, három hónapig, hetente egyszer, egy órára. amikor elkezdtem, a hajam a vállam fölé ért, három hónappal később majdnem a lapockámig. utána szüneteltettem és most újra nekilátok egy három hónapos kúrának, de ezúttal én mandula-, és kókuszolajjal keverem, hogy ne legyen annyira tömény.


sok jót olvastam mindkét másik olajról. ma használtam először a pakolást és mondhatom, a hajam sose volt még ennyire puha. az előtte száraz hajvégeim épp annyira selymesek lettek, mint a többi. sok reményem van benne, de ezt jobb, ha magadnak tapasztalod ki te is.

2013. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!