Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Herbária Bojtorján Sampontól...

Herbária Bojtorján Sampontól korpásodás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
körülbelül egy hónapja vettem, mert nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. a zsírosodáson nem segített,sőt .. elkezdett tőle korpásodni a hajam ami előtte nem volt jellemző, a bökkenő csak az hogy a sampon eredetileg zsíros és korpás hajra van ... valakinek valami ötlete? hagyjam abba a használatot? esetleg valami más sampon zsírosodás ellen? köszi :)

2013. febr. 20. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
én ezt használom és nekem nagyon jó nem zsirosodik a hajam elég 1 egyszer megmosni semmi gond vele nekem csak egy kicsit száraz volt tőle a hajam. Ha neked nm jó a sampon cseréld le. És a gyógyszertárban eleht venni korpásodás ellen sampont nekem beváltak
2013. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!