Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem jó nekem semmi más...

Miért nem jó nekem semmi más szörtelenítés?

Figyelt kérdés

A gyanta egyik formája sem jó. Ragadnak mint a nemtudommi, de a szőrt nem szedik ki. Az epillátor sem szedi ki mindet és utána hetekig piros a lábam. Csak a borotva mradt, de az meg csak lábon tudom használni és elég csúya, hogy már másnap látszik a szőr :/


+ a hasam is szőrös, de azt meg borotválni nem tudom... így olyan gáz...Látom az oszt társaimat,hogy egy kicsi pihe sincs rajtuk... rajtam meg... :(


17/L


2013. febr. 21. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

-kozmetikusnál gyantáztass, ha neked nem megy

-az epilátor SENKINEK nem szedi ki egy húzással. Még a legjobb készülékek sem. Többször át kell menni.


A kipirosodás ellen: szőrtelenítés előtt és után is fertőtlenítsd a területet!

2013. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kozmetikusnál gyantáztass, akkor ki fog jönni a szőr
2013. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem, hogy kozmetikushoz menjek :(
2013. febr. 21. 16:57
 4/8 Emyke031 ***** válasza:
Szőrtelenítő krém??? Próbáltad?
2013. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Túl sok az anyajegyem, azon meg tán nem szabad. És nem is akarok azért kockáztatni ennyire.
2013. febr. 21. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Viszont amióta vettem egy drágább de jobb borotvát valahogy simább a lábam és több napig bírja. ez most 3 pengés és jól megvagyok vele
2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy időben ugyanazt a gyantát használtuk a kozmetikában is, amit kisker forgalomban lehet kapni.


NEM volt olyan erős szőrzet, amit le nem vitt volna.


-Megvárod, amíg megfelelő hosszúságúra nő?

-Használsz hintőport?

-Megfelelő hőmérsékletűre melegíted a gyantát?

-Jól rátapogatod a papírt?

-Elég akkurátusan és megfelelő irányban téped le?


Kérd meg egy barátnődet, akinek megy, hogy csinálja meg neked vagy legalább mutassa meg!

2013. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bajom volt a gyantákkal, de pár napja csináltam házi cukorpasztát, olyat amihez papír sem kell, persze ez is ragad mint a fene, de bele lehet jönni a használatába, és gyönyörűen kiszed minden szőrt, kíméletes, tartós a szőrtelenség utána. Próbáld ki. 2 pohár cukor meg kis víz, citromlé kell csak hozzá. Youtube-on van videó is az elkészítéséről, használatáról.
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!