Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem eredetileg sötétszőkés...

Nekem eredetileg sötétszőkés hajam van de befestettem világosabb szőkére ami meg jól tönkre vágta mert a töveket befogta az alját kevésbé. Valami ötlet a tövekről való hajfesték koptatására ami nem roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés

#hajfesték #roncsolás #sárgaság #söstétszőke #hajfesték koptatása
2013. febr. 17. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha első festésed volt, akkor nem a hajtőnél kellett volna kezdeni a festést. Ott a fejbőr melegsége miatt lett világosabb az eredmény. "Kikoptatni" nem tudod, mert ott éppen kevesebb pigment maradt a hajadban, mint a többi részen.
2013. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőkítés nem fog kikopni, mivel az nem festék, hanem a hajad színét szívattad ki.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor cumi van :D
2013. febr. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!