Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez nem nevetséges...

Szerintetek ez nem nevetséges egy fodrásztól?

Figyelt kérdés

Félévente járok fodrászhoz, mert amúgy nagyon egészséges hajam van, sosem formázom semmivel, nem törik egyáltalán, csak azért némi fazonigazításra szüksége van.

Múltkor vagyok fodrásznál, kérdi mikor vágattam utoljára. Mondom hát már régen. Na de mikor volt az a régen. Mondom fél éve. Ó hát az látszik, nagyon el van törve. Mellékesen gondoltam csak arra, hogy ha annyira el van törve (ami nem igaz), akkor nem hót mind1 e, hogy mikor vágattam, de mind1. Többet vágott, mint terveztem, de nem baj. Most megint voltam fodrásznál. Az is kérdezte, hogy mikor vágattam utoljára, azt mondtam, hogy 2 hónapja (egyébként szintén féléve). Erre ő: ja igen látszik, hogy nincs is tönkremenve, úgyhogy nem is vágna sokat. Néztem mint a búcsúba, hiszen megmondom nektek, hogy pont ugyanúgy néz ki a hajam, mint az azelőtti vágásnál. Rendszeresen nézem elöl, hátul, hogy nem e száraz, nincs e eltörve. Ha meg el lenne, akkor nővérem úgy is szólna, mert mindig tesz megjegyzéseket a hajamra, de érdekes módon, ha vágatni megyek mindig megkérdezi, hogy minek. Szóval értitek. Most akkor ilyenkor mi van? :D


Egyébként erről a Biohair szalonról van szó, ahol ugye mindig más fodrászok dolgoznak...



2013. febr. 25. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hívják: MARKETING.

Az az érdekük, hogy minél gyakrabban menj.

2013. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is oda járok. Hasonló megjegyzéseket nekem is tettek már, de én megmondtam neki, hogy akkor járok fodrászhoz ha pénzem van rá és pont. (Egyébként rendszeresen, de mi köze van már hozzá)
2013. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ezért járok fix fodrászhot.

Fél évente,csak igazit egy kicsit rajta ollóval,beszárítja,2ezer,kész.

(hosszú hajam van,de túl sokmindent nem kell vele csinálni)

Elején megmondtam,hogy nem akarok vele semmi extrát,ha nyaggat,keresek mást,nekem fél évente egy 5 perces vágás,10 perc száritás kell és kész.

25/N

2013. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért az sem mindegy, hogy két hét, vagy két hónap alatt törik a vége olyanra amilyen
2013. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez időjárás függő is, nyáron nekem eléggé lestrapálta a hajam a nap, most meg szép, nem teszi tönkre az időjárás. Sok mindentől függ, mikor roncsolódik jobban a haj.
2013. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A fél év tényleg kevés a legtöbbeknél, negyedévente lenne ideáls.

A rutinvágást magadnak is csinálhatod, tincsenként. Elég macerás, de akkor pont olyan rövid lesz, mint amilyet szeretnél.


" Rendszeresen nézem elöl, hátul, hogy nem e száraz, nincs e eltörve."

Az alját kell nézni, ha a szálak végén világosabb pontok vannak, az az eltöredezés.

Függ attól is, hogy hogyan fodod össze, a fém és műanyag csatok jobban törik. Ha pedig az alja épp a válladat veri, szintén.

2013. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy az alját kell nézni, nem vagyok hülye :) és nincs eltörve egyáltalán, nincsenek kis fehér pontok, a szálak sincsenek kettéválva, száraznak sem száraz. A vállam a vége nem súrolja, mert attól hosszabb a hajam. Hajcsatot, hajgumit pedig ritkán lát a hajam, általában hagyom simán csak kiengedve. De teljesen mind1, meg tudom állapítani, hogy el van e törve a hajam vagy nincsen.
2013. febr. 25. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Áh, az összes fodrász ezt csinálja. :)
2013. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szolt mar be h igenytelen a hajam, hulye szine van es tok erdes es szaraz. Megjegyeznem hogy a hajszinemnek csodajara jart a tobbi fodraszom, ilyen nugatszinu vorosesbarna es kenyesen ugyeltem mindig is ra. A hajam szaraz, de gondor basszus, az ilyen. Ugy felidegesitettem magam a stilusan ahogy ezt mondta, na meg mert ocsmany frizurat vagott, hogy azota kozelebe nem mentem a szalonnak es megmondtam mindenkinek h ezzel az idiotaval vigyazni kell. Nem az a baj h megjegyezte, hanem ahogyan tette ezt....
2013. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!