Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Előfordúlt már...

Fodrászok! Előfordúlt már veletek hogy egy szép hosszú hajat fájó szívvel vágtatok le?

Figyelt kérdés
Nekem egyik ismerősöm fodrász, s egyszer régen egy fenékig érő hajú lányt kellett megnyírnia nullás géppel, percekig győzködte előtte a lányt hogy ne kérjen tőle ilyet, ( minden bizonnyal pillanatnyi depressziója volt a lánynak) de tette a kötelességét. Eredmény? A lány elsírta magát a végén és csak vonakodva fizetett... Mindenkinek nagyon kínos volt.
2013. febr. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány :(

Nekem a múltkor a fodrász konstatálta hogy hogy megnőtt a hajam, tetszett neki, nézegette. Erre amikor kértem, hogy az aljából vágjon 2cm-t, 10-t vágott belőle :)Ő lehet, hogy élvezte :D Én már kevésbé...:(

2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Olyan előfordult már, hogy valaki a hosszú hajából akart rövidet, de én sikeresen lebeszéltem. Azzal az indokkal, hogy ha fokozatosan vágjuk mindig rövidebbre, egy csomó új frizurája lehet még, és nincs kizárva, hogy valamelyik nagyon bejön neki tartós használatra. :) De ha mégsem, akkor is sokáig mindig új frizurája lesz. Ez szokott hatni. :)

Akkor nem a fodrász a hibás, ha úgy csinálja, ahogy a vendég kéri, és a végén mégsem tetszik neki...

2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az ellenkezőjét mondta a fodrászom: hogy a nők többsége itthon fél levágatni a haját, pedig ő nagyon szeret rövid hajjal kreatívkodni, több lehetőség van benne, mint egy ötcentis visszavágásban.


Egyébként meg szerintem ne menjen fodrásznak, aki ilyen módon vonzódik a hajhoz, hogy fodrász létére csak nézegetné a hajat.

2013. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én migdig megkérezem, hogy biztos, hogy le akarja vágatni. Mert levágni néhány perc de visszanöveszteni több év. Jól fontolja meg ne kapkodja el. De ha ennek ellenére még mindig akarja akkor persze levágom. De én nem fogozatosan hanem egyben, hogy akkor egy hosszban maradjon meg a copf. Álltalában ezeket a copfokat meg is veszem és elteszem vagy kirakom az üzletben. Kár lenne eltékozolni több év munkáját.
2021. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!