Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hosszú göndör haj,...

Férfi hosszú göndör haj, tippek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már növesztem kb. 8 hónapja (rockerként már régóta hosszú hajat akartam). Amikor rövid volt nem gondoltam volna, hogy amúgy göndör, de ez most kiderült :) Tippek kellenének, hogy mire kell odafigyelni, mennyire gyakran ajánlott mosni, hogyan ajánlott szárítani, ilyesmi. Kb. ugyanilyen a hajam nekem is mint ennek a srácnak itt, csak még nem ilyen hosszú. Kb. ilyen haj a cél :)

[link]



#haj #göndör #hosszú #hosszú haj férfi #göndör hosszú haj
2013. márc. 1. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy ne vágasd le:) De komolyan, egyre kevesebb a hosszú hajú srác..pedig imádom őket "csodálni":)))
2013. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tehetsz rá hajbalzsamot, amit le kell mosni, száritás előtt pedig hajhabot dörzsölj a tincseidbe. nekem is igazából göndör a hajam, tudom. :)
2013. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!