Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 9 hónap alatt nőtt 5 cm -t a...

9 hónap alatt nőtt 5 cm -t a hajam, mitől tudna gyorsabban nőni?

Figyelt kérdés
Használtam ricinus olajat rá , de nem vált be. Nem vasalom agyon , iszok elég folyadékot , tehát nem értem miért ilyen lassan nő. Bevált szerekre, samponokra, praktikákra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 2. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
fejmasszírozás, panthenol(nem viccből írom, máshol is olvastam, hogy jó a hajnövekedésre), vitaminok, cink, szelén
2013. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zéró. válasza:

Hair X Advanced sampon, balzsam és hajhab oriflame termékek. Kifejezetten hajnövekedést segítik elő.

[link]


Én is most rendeltem meg mindhármat, kedden érkezik meg. Már alig várom hogy kipróbálhassam.:D illeve szedj revalid, biovanne, vagy doppel herz active étrend-kiegészítő kapszulát, hajnövekedést szintén segíti, olvass utánuk.:D nekem bejött a doppel-herz..de csak akkor válik be igazán, ha tényleg hiszel benne...én egy hónapja szedem, és már látszik a változás. És egyél sok krumplit:D

2013. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!