Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szinte csak fehérjét...

Ha szinte csak fehérjét eszek, meg zöldséget, gyümölcsöt, akkor gyorsabban fogyok le? ' hónap alatt úgy kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz 3-4 kilót, de nem lesz tartós, mivel csak a tested szénhidráttartalékait üríted ki. Nem mellesleg általánosságban sokkal gyengébb is leszel ettől.
2009. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ez így jó lesz, de ugyanannyi zöldséget egyél mint amennyi fehérjét.

Az, hogy mennyit fogysz, attól függ, hogy hány kg. felesleg van rajtad.

Ha sok akkor többet, ha kevés kevesebbet.

Például: Ha 10 kg. felesleg van rajtad kb. 4-5 kg.-ot fogyhatsz. Az első két hétben gyorsabb lesz a fogyás.

Gyümölcsöt nagyon válogasd meg, hogy melyiket eszed, mert a magas cukor tartalmúak hizlalnak.

Keress rá, hogy melyiknek mennyi a CH. tartalma. A málnának pl. nagyon kevés, a szőlőnek nagyon sok.

Gyümölcsöket csak délelőtt fogyaszd.

Sok sikert!

2009. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal többet fogyhatsz 4 kilónál. Főleg ha a gyümölcsöt is kihagyod. Én is fogytam szénhidrátmentes étrenddel. Sokat és nagyon gyorsan. De mozognod is kell, hogy arányosra, formásra fogyjál. A szénhidrátokra a szervezetednek meg igenis szüksége van! Ezeket lassan csempészd vissza az étrendedbe, ha elérted a kívánt adagot. Szal, nekem is nehéz volt elfogadnom, de mozgás nelkül, sajnos nem tudod megtartani az formádat.
2009. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez butasag. Lehet,hogy fogyni fogsz, de a szervezetedben hiany lep fel, mert egyoldaluan taplalkozol. A tizok, mindent, de megfelelö aranyba. En pl. szenhidrat bomba vagyok. Erdekes nem a csokitol hizok, hanem a kenyertöl, csipsztöl, meg a sos nasiktol, ezert ezeket elhagytam. Nagyon keves kenyeret eszek, az is barna, de muszaj kicsit ennem, mert a kenyerben levö vitaminokra is szükseg van. Emellett sok folyadekot fogyasztok, mert csökkenti az ehseget, es segit az emesztesben stb... Esszel kell fogyni, es akkor egy eletre szol.
2009. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!