Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális a 2 naponta hajmosás?

Normális a 2 naponta hajmosás?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam, és bármit teszek, ez nem változik meg...15 éves vagyok!

2013. márc. 2. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Én naponta mosom, mert zselézem, amúgy 2 nap után úgy nézek ki mint aki 3 éve nem mosott hajat
2013. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerős...én is 2 naponta mosok hajat de úgy nézek ki mint aki hetek óta nem látott sapmpont :)
2013. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
detto! én is minden másnap mosok hajat de a második nap már szörnyen néz ki, általában akkor összekötöm..nekem főleg télen szörnyű a helyzet, de nyáron talán egy fokkal jobb..
2013. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andii1 ***** válasza:
igen :s
2013. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
félsz hogy tetves leszel?
2013. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor rövid hajam volt én is kétnaponta mostam, mert mindig elfeküdtem, kellett rá formázó és látszott, hogy zsírosodni kezd. Én meg nem akartam igénytelenül mutatkozni, amikor kb. öt perc volt a hajmosás.
2013. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Pont azért zsírosodik a hajad olyan hamar be,mert ilyen sűrűn mosod. Fokozatosan szoktasd át a heti 1-re nagyon max 2. Én hetente 1x mosom,és se nem korpásodik se nem zsírosodik.
2013. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7- Nekem régen hosszú hajam volt, kb 2 évig, 2-3 naponta mostam, de 2. napra már úgy néztem ki mint egy csöves, és ha egész nyáron nem mostam csak mondjuk hetente, akkor sem változott semmi. Aztán vágattam le, és még mindig ugyan úgy zsírosodik, ez van.
2013. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is. ha hétfő reggel megmosom, kedd estefelé már látom, hogy a tövénél zsírosodik. és nehéz átállni ritkábbra, ha suliban nem akarok igénytelenül kinézni (egyik osztálytársam hetente mossa, mikor háromnaponta kéne neki, és a háta mögött állandóan megszólják). ráadásul ott van az augusztus vége, mikor majd' meghalok a parlagfűtől, akkor meg célszerű naponta mosni...
2013. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Nekem is ez volt a problémám, de sok olvasgatás után rászedtem magam arra, hogy kipróbáljam a hintőport. Kicsit bedörzsölgeted vele a hajad, lehetőleg úgy hogy ne kerüljön a fejbőrre. Én a kád fölött szoktam csinálni, aztán utána állva a tövét kicsit átsimogatom poros kézzel. Utána ha kifésülöd a maradék hintőport belőle, akkor már nem fog látszani, hogy fehér. Célszerű alvás előtt véghezvinni ezt a rituálét. Nem lesz olyan selymesen friss tőle a hajad, de zsírosnak egyáltalán nem fog látszani.A kb. 2 naponta történő hajmosást tudod 4re csúsztatni. Remélem segíthettem.


Üdv:16/L

2013. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!