Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam a...

Szerintetek levágassam a mellig érő hajamat rövidebbre?

Figyelt kérdés
Mellig érő sötétbarna hajam van de nagyon unom mert mert csak kivasalom és kész.. Viszont egyre jobban nézegetem a vállig/nyak közepéig érő hajakat... csak viszont nagyon félek hogy megbánnám. pil.: [link]
2013. márc. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :) visszanő úgyis ha nem tetszik!
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vágasd le fokozatosan és lesz időd megszokni. én 2 vágással szabadultam meg a hosszú hajamtól. először vállig érőre utána a teljes rövid.


nekem mondjuk közrejátszott, hogy épp lelki válságban voltam és változtatni akartam és ez volt a legegyszerűbb

2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem néz ki jól a rövid haj, ellentétben a hosszú, barna hajjal.Azt imádom:)
2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vállig érő tépett hajak sokkal jobban néznek ki mint a hosszú, én sem bántam meg, pedig én a fenékig érő hajamat vágattam le...
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le, sokkal jobban néz ki a hosszabb haj. De ha lenne kép a mostaniról, egyszerűbb lenne megmondani.
2013. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!