Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam eljegyzés...

Levágassam a hajam eljegyzés előtt?

Figyelt kérdés

Január közepén lesz az eljegyzésünk. Most hosszú hajam van. Kb. két hete nézegetek frizurákat a neten, mert le szeretném vágatni a hajam. (eljegyzéstől függetlenül)

A legjobban a fiúsan rövid, hátul jól felnyírt frizurák tetszenek. A barátom szerint jól állna, de szerinte eljegyzés nem kéne levágatni. Anyám szerint pedig vágassam le, mert a rövid haj sokkal kezelhetőbb, praktikusabb és legalább kicsit asszonyosabb leszek tőle. 25 éves vagyok. Már régóta hosszú a hajam és mindenképp le szeretném vágatni.

Ha pedig jól áll, akkor maradok a rövid hajúak táborában. :) Szóval szerintetek eljegyzés előtt, vagy után vágassam?



2012. dec. 28. 15:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Utána.
2012. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
28%
Szerintem bízd magad a fodrászra! Velem is történt egyszer , hogy nagyon leakartam vágatni de sokára kaptam időpontot és nos, belevágtam.Szörnyű lett :S A fodrász ért ehhez és mindig jobbat csinál mint amilyennek elképzeled :-)
2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Bocsi!Nem ide akartam írni azt a fodrászosat :SS
2012. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"A legjobban a fiúsan rövid, hátul jól felnyírt frizurák tetszenek."

Szerintem inkább utána-sőt. Az esküvő után. Igazán szép menyasszonyi hajkölteményeket hosszú hajból lehet csinálni.

2012. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :)
2012. dec. 28. 16:09
 6/27 A kérdező kommentje:

"Szerintem inkább utána-sőt. Az esküvő után. Igazán szép menyasszonyi hajkölteményeket hosszú hajból lehet csinálni."

A párom is mondta ezt. Az eskövőt szeptember elejére tervezzünk. Nagyon szeretnék rövid hajat, úgyhogy addig azért nem akarok várni.

2012. dec. 28. 16:11
 7/27 anonim ***** válasza:
Én meghagynám hosszúra még az esküvőig is, bár ha az még nem esedékes, akkor levágathatod. Anyukádnak mi volt ez a beszólása, hogy legalább asszonyos leszel? Mért kéne 25 évesen asszonyosnak lenned?
2012. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szerinte a hosszú haj nem is áll jól nekem. Már régóta mondogatja hogy vágassam rövidre. A rövid haj pedig tényleg asszonyosabb.
2012. dec. 28. 16:20
 9/27 anonim ***** válasza:

nem értem, a frizurának mi köze ehhez, vágasd le, ha le szeretnéd eljegyzéstől függetlenül. Én akkor vágattam le, amikor nagyon hullott szülés után, azóta visszanövesztettem.

Szerintem nem asszonyos a rövid, hacsak nem dauerolt hajad lesz :)

2012. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
A fiúsan rövid hajban mi tetszik annyira? Csak rondít.
2012. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!