Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal?

Mit csináljak a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

Sajnos már egy jó ideje elég pattanásos az arcom és a hátam. Néha jobb, de néha rosszabb az állapot, nem tudom mitől válzotik. A szüleim és mindenki akit kérdezek azt mondják, hogy majd elmúlik, kamaszkorral jár, de akkor is nagyon kellemetlen.. Mit csináljak, mit javasoltok?

(15/L)


2013. márc. 5. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, én kozmetikushoz járok havonta illetve estére tonikot és krémet kenek rá. Napközben bepúderezem, azt tapasztalom, hogy egyre szebb és jvaul tőlük. :-) Nyugodtan kérdezz, ha valami még érdekel!
2013. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kerülni a tejtermékeket, csokoládét és fűszeres ételeket. Ezek könnyen kiválthatják.
2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez a problémám már 17 éves vagyok de nagyon nem akarok kikerülni belőle, de mostanában sokat javult a helyzet 3 dolog borzasztóan sokat segít : 1. kozmetikus,2. fog.gátló :D 3. a kedvencem a hintőpor !! A kozmetikus szerint nem tesz jót és felhívta a figyelmem ne kenjem magamra de az van h akár hogy is tiltja ez nagyon sokat segít enyhíti a pirosságot, és szárítja a pattanást 2-3 nap és ott sincs nálam legalább is
2013. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem marad a kozmetikus, mert nagyon kajás vagyok, tejtermékek és csoki nélkül nem bírom, ha meg anyának mondom a fogamzásgátlót, tuti szívrohamot kap. :D Köszönöm a segítséget!! :)
2013. márc. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!