Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma szeretném befesteni a...

Ma szeretném befesteni a hajam szökitöporral. Hogy kell csinálni? Hogy kell bekeverni a szökitöport?

Figyelt kérdés
szretném megkérdezni hogy hogyan kell bekeverni a port és hogy mennyire fogja kiszökiteni most is szökés barna a hajam!
2008. jún. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem próbálkoznék a helyedben fodrász nélkül. pont a szőke az, amit elég könnyű elszúrni. nekem pl. még a fodrászok is rendszeresen csirkesárgára varázsolják (bár lehet eddig csak béna fodrásznál voltam :).
2008. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szőkítőporral csináld. Világosbarna hajra vedd az oroszlán szonja áltan reklámozott garnier festéket, a 8-as árnyalatot. Szőkít,de természetes hatása van és használni is könnyebb,mint a port.
2008. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad? Ha közepes vagy rövid, akkor megpróbálhatod. A szőkítőport és az oxi-oldatot (hidrogént) keverd össze (fél zacsi por, fél flakon oldat, ilyen arányban) csomómentesre, aztán nagyon gyorsan kend a hajadra, úgy, mint bármi más hajfestéket, de tényleg sietősen, mert nagyon be tud sűrűsödni. Hagyd rajta 15-20 percet, többet ne. Mosd le samponnal, utána vizont fess rá egy normális szőke árnyalatot, mert ez világosításra való, nem végleges festésre, ugyanis egy napon belül ocsmány sárga színe lesz, baromi igénytelenül néz ki. De ha szőkésbarna hajad van, akkor lehet, hogy megfogná a normál hajfesték is, világosítás nélkül.
2008. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szőkítőpor és a hajfesték két külön fogalom! Az egész hajad ne fesd be szőkítőporral mert se szőkébb nem leszel és se szebb szine nem lesz, helyette letörik az egész hajad szószerint!
2008. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!