Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam száraz (tapintásra...

A hajam száraz (tapintásra szalma vattacukor) és fénytelen a hajfestéstől mit tegyek hogy rugalmas és fényes legyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Próbáltam olivaolajat, használok festett hajra való sampont és balzsamot is, mégsem érzem a változást.

Leradíroztam a hajamat és utána kezdett el ilyen lenni most nemrég barnára festettem paletta hajfestékkel és nagyon száraz lett és fénytelen és nagyon gyorsan kopik a festék.

Szeretném megnöveszteni a hajamat,most kb.vállig ér de sosem sikerül mert vékonyszálú a hajam alapból.Érdemes lenne póthajra beruházni az nem túl kényelmetlen viselet?


2013. márc. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg hajvégápoló,egy jobb balzsam,hajpakolások ? Nézz utána ezeknek,rengeteg szó van itt is róluk
2013. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem vastagszálú erős hajszálaim vannak, ráadásul dús a hajam. Folyton szárad. Most a hajamra gliss klur sprayt használok, hajmosás után befújom a vizes hajamra, illetve minden reggel miután átfésültem. Régebben vágás utáni 3. héten már töredeztek a hajvégeim, most meg 2-3 hónapja bírja. :)

[link]

2013. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj az olívaolajhoz, majd picit felmelegíted, és rákened. Lefóliázod, és 4-5 órát (ha van rá lehetőség) hagyod a fejbőrön. Utána 2-szer átmosod a hajad. Nekem nagyon szép tőle, bevált technika :) Plusz én még hajvégápolót használok.
2013. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne palettét használj, mert az nagyon káros, a kallos sokkal olcsóbb, fodrászkellékesben kapod meg asszem 590 egy 60ml-es tubus, plusz oxy az valami 100-200 ft, k.va jó a színe, és természetesebb alapú cuccok vannak benne :) ez is sokat számít a hajápolásban :)
2013. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.a gliss kur sprayt régebben használtam, nem tudom miért nem vettem újra.

Nem vagyok az otthoni kotyvasztás híve néztem a patikába 1000 ft a ricinus olaj 2 dl azt kicsit sokallom érte akkor inkább veszek valami spec.hajápoló cuccot.

Most használok vmi hajvégápoló olajat tegnap tettem rá oriflames tördezés ellen.Egész jó.

A kallos glow festék sem jött be nekem nem fogta be.a wella jó?mogyoróbarna szín nagyon tetszik.De lehet most pihentetem a hajamat regenerálom.

2013. márc. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!