Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rendes meleg gyantával és...

A rendes meleg gyantával és csíkkal amit pl lábra használunk azzal lehet a bajszunkat is gyantázni?

Figyelt kérdés
Vagy feltétlen arcgyanta kell hozzá? Nem tudom a pontos nevét lehet hülyeséget mondtam. :)
2013. márc. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet vele, csak vigyázz, nehogy megégesd vele magad, ill. annak a görgőfelülete is nagyobb ugye, mint az arcra valónak. Nekem annak idején a kozmetikusom nem használt rá külön arcgyantát.

Jelenleg én bajuszra hideggyanta csíkot használok, bár abból sem az arcra valót. Ollóval könnyen méretre tudod vágni. :)

2013. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. márc. 9. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb beruházni a Veet hideg arcgyantacsíkokra.Szépen leszedi,de kifejezetten arcra való.
2013. márc. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Francokat: az érzékenyebb részekre, különösen intim + arc, a külföldi terminológiában un. "hard wax" használandó. (Idehaza ennek talán a hagyományos gyanta elnevezés felel meg. Az egyik lényeges tulajdonsága, hogy lehúzócsík NÉLKÜL használható.)


Ha bp-i vagy, ajánlom a Tama nevű kozmetikai üzletet, a Jászainál van. Oda szépen betipegsz, és egy kedves eladótól tanácsot kérsz: milyen gyantát ajánlana bajuszoláshoz. Valószínűleg hagyományos vagy intim gyantát fog ajánlani. Az üzletben leginkább Depileve márkát forgalmaznak. Nem tudom, ez mennyire számít jó márkának, de hard wax-szal egész biztosan jobban jársz, mint a görgőfejessel.


(Még annyi, hogy ezeket a "professzionális" gyantákat elvileg kicsit melegebbre kell hevíteni, de erre is kérdezz rá.)

2014. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!