Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők, akiknek szinte abszolút nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Tudom, aki azt mondja a külső nem számít az hazudik, mert valóban a nők nagy részének fontos a külső pláne csinosabb nőknek. De arra lennék kíváncsi, létezhetnek-e még olyan ízlésficammal rendelkező nők, akiknek valóban nem számít a külső nem csak mondják
2012. nov. 9. 15:39
1 2
 1/18 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Látom neked számít a külső, de a nőnek ne számítson. Érdekes hozzáállás. :)
2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Olyan ember nincs, akinek egyáltalán nem számít a külső. Első benyomás, ha valakire ránézel.

Ha problémáid vannak, nem a külsőddel lehet gond. Az én páros sem volt éppen az ideálom, de műveltségével és humorával teljesen levett a lábamról. :)

2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ritka mint a fehér holló
2012. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Most akkor szépen vissza kérdezek:


Létezik olyan pasi,akinek nem számít hogy mekkora egy lány melle,és hogy nem néz ki ribancosan,szolidan öltözködik,nem sminkeli magát,és nem anorex style(bár egyáltalán nem kövér)?

Mert mostanában az ilyen lányokért bolondulnak a pasik.


Kedves kérdező!


Nem,én nem hazudok,számít a külső!

Mert te egy bányarémmel is összejönnél?

2012. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 taylortimothymatthew ***** válasza:

Pontosan ugyan olyan fontos a külső is a nőknek mint nekünk férfiaknak. Ha nem is a teste de legyen helyes,jóképű a férfi ( én az vagyok :) ) Hisz melyik nő akarnak olyan férfitól gyereket aki nem jóképű ? Szép pár = szép gyerek :)

Ki akar nekem szülni egy kislányt ?

2012. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

#4 alapjában véve több a jó csaj, mint a helyes pasi.


nekem special pesten kb. minden 2. lány tetszik.

2012. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Most ha azt írom ide, hogy vannak, akkor azt miként könyveled el? Válaszként a kérdésedre, vagy hazugságként?


"De arra lennék kíváncsi, létezhetnek-e még olyan ízlésficammal rendelkező nők, akiknek valóban nem számít a külső nem csak mondják"


Pedig ezen a felületen csak mondani (azaz leírni) lehet, hogy vannak ilyen lányok/nők, meggyőződni az állítás valóságáról nem itt fogsz.

2012. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

engem a barataim mindig is izlesficamosnak titulaltak,sokat szivatnak ezzel a mai napig is,de pont nem erdekel.


viszont azt nem ertem,hogy miert baj az,ha egy nonek szamit a kulso.fiuk,egy csomoszor tok alszentek vagytok,lassuk be. aztan meg megy az oltas,hogy milyen kocsogok a nok,mert csak a kulso szamit,bruhuhuhu. ugyanezt csinaljatok ti is,egyik nem sem kulonb a masiknal. ennyi.

2012. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mindenkinek mas tetszik :)
2012. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek számít, neked is. az a nem mindegy milyen mértékben!
2012. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!