Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Mi számít még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi számít még a nőies, csinos öltözködésbe még a szoknya kivételével bele?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszer valaki linkelt itt egy szürke farmeres képet de nem lelem.

De egy alapjába véve jó alakú szexi nő egy farmerben és egy szűk felsőben is lehet nagyon is nőies.

2012. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a combcsizma! Vagy ilyen bokacsizmák magassarokkal. Tudom, a magassarok tönkreteszi a nők teljes gerinc- és ízületrendszerét,és lenyomorodnak középkorukra, de nőies. Egyértelműen a testhezálló ruhák, toppok, nagy kimondottan nőies övek, bőrdzseki. Ezek.
2012. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem megtetszettek mostanában a magassarkút hordó nők/lányok..

Nem a 20centis sarokra gondolok..hanem az a csinos,"elegáns" magassarkúk:

[link]


pl. ilyen..és hasonlók..:)

2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki az ujjatlan inget egy keskeny nyakkendővel, nem tudom mennyire számít nőiesnek de nagyon szexi
2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

21:53-aska.


Ezt keresed? :)

[link]

2012. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Yea! :)
2012. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De hát ezt a nők tudják, miért a férfiaktól kérdezed?
2012. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak a szoknyát és az egyberuhát tartom nőiesnek!
2012. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

engem az ilyen félvállas felsők indítanak be ;)


[link]

2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 3,14 válasza:
Szia, Nem a ruha nőies hanem az aki viseli, az a lényege hogy jól és felszabadultan érezd magad benne, vagyis tudd adni magad. Olyan ruhákat vegyél fel amikben nem kell maszkolnod, színészkedned magad túlzottan. Én egyébként az elegáns ruhát tartom nőiesnek na meg a ruha nélküli aktokat. A toppokat mellrázásokat kifejezetten taszítónak visszatetszőnek találom.
2012. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!