Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keverthetek szőkítő port...

Keverthetek szőkítő port hajfestékbe hogy kicsit világosabb eredményt kapjak?

Figyelt kérdés

Ilyen hajszínt szeretnék:


[link]


És ez a hozzá legközelebb álló festék amit találtam:


[link]


Keverhetek bele szőkítőt hogy világosabb legyen?Eddig három fodrásznál voltam és egyik sem tudta olyan szép tejeskávé színűre megcsinálni a hajam :(


2013. febr. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Amit belinkeltél, az egy rajz, és olyan színű hajfesték nincs.

A Casting egy sötétszőke szín, ami még csak köszönő viszonyban sincs a rajzon szereplő hajjal, amit inkább hasonlítanék egy mákosan ősz hajszínhez, ami lilás beütésű.

A tejeskávé meg egy harmadik szín, amiről képet nem is tettél be...

2013. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, a lényeg lemaradt: nem lehet szőkítőport keverni a hajfestékhez.
2013. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom de ezen a rajzon kívül nem találtam olyan képet ami hasonlít az elképzelésemre.


Esetleg erről az első,de ez meg csak egy színskála:


[link]

2013. febr. 8. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig minden képen tök más színárnyalatok vannak, a rajzon a csajon egy szürkés szín van ami hajfestékben kb Kallos Kjmn 8.1-es szín, persze szőkített alapra festve.

A festék amit belinkeltél sötét és valóban semmi köze hozzá.

Miért nem mész be egy fodrászkellékesbe, viszed magaddal a képet és kérdezed meg mit ajánlanak ha ilyen színt szeretnél? Ott tuti találsz megfelelő színt.

2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az a kallos festék tökéletes!És kallos oxival és szőkítőporral mennyire kell kiszőkíteni a hajam ami jelenleg syoss csokibarnával van festve?És szőkítés után rögtön lehet festeni?
2013. febr. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!