Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy hajszőkítő port,...

Vettem egy hajszőkítő port, amin azt írja, hogy 6.9 v 12%-os krémhidrogén kell bele. MIt tegyek? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Na nekem pedig 9%-os van, akkor az úgy nem lesz jó? Egyébként még nem próbáltam de lila tincseket szeretnék és sötét barna a hajam. Kifogja venni a hajam színét egyáltalán?:P És feketére is megszeretném festeni, először megfessem feketére és utána a tincseket? Vagy a tincseket és egy időben a feketét? Vagy hogyan csináljam kérlek segítsetek, még soha nem csináltam:P ja amúgy a krémhidrogén az az oxi krém igaz? Mert úgy írja a dobozán.
2010. szept. 16. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt fodrásznál csináltasd. komolyan mondom!
2010. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak. Ez még a fodrásznak is bonyolult egy kicsit, nemhogy neked.
2010. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jólvan már igyis úgyis megcsinálom, az írjon aki ért is hozzá.
2010. szept. 16. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

kicsit hozzáértő vagyok,2 évig tanulgattam fodrászati alapokat.

1.) leszögezem,hogy ez tönkre fogja vágni a hajad! ha megunod,nincs újrafestés,mert befogja stb. hanem le kell vágni,mert nyúlni fog és hullani!

2.) ha úgy döntesz megcsinálod,csakis fodrásznál csináltasd! semmiképp sem otthon,nem is barátnővel! egy életre elronthatod a hajad de főleg a fejbőröd a szőkítővel,könnyen ki is sebesedik!


szóval irány a fodrász!

2010. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!