Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, mi...

Nagyon hullik a hajam, mi segíthet rajta?

Figyelt kérdés
Igaz szoktam festeni, de nem túl sűrűn, valamint néha buliba kivasalni, de úgy hogy otthon minden nap nem. Mégis nagyon hullik és egyre ritkul. Milyen balzsam vagy ápoló vagy akármi lenne jó rá? Olvastam egy-két oldalon, hogy xy terméket használtak és sűrűbb lett tőle nekik, meg gyorsabban nőtt, de nem volt megnevezve. Tippek?

2013. márc. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm HairClinic-et szedett rá, és a körme is erősebb lett. Szerintem vagy ezt, vagy valami vitamint szedj, azt hiszem a cink jó erre.
2013. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is hullt a stressztől, és A vitamint kaptam rá, attól megállt. a körmöm is csúnya, de a hajam már nem hullik
2013. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt használom, nekem nagyon bevált és nem utolsó szempont: olcsó! (550 Ft a DM-ben)

2013. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem a legolcsóbb bemész a gyógyszertárba és kérsz ricinus olajat bekened vele jó sokáig rajta hagyod és ezt sokszor megcsinálod olyan sok bébi hajad lesz és olyan gyorsan fognak nőni h egész életedben boldogan élsz majd :D
2013. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!