Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a nagyon...

Mit lehet csinálni a nagyon száraz arcbőrrel?

Figyelt kérdés
Hámlik, száraz, és semmi nem jó rá. Próbáltam rá mindenféle krémet, még azt is, hogy egy darabig nem kenek rá semmit. Sok vizet iszok, többet nem tudok, sajnos így is 15 percenként járok vécére. Sok gyümölcs, zöldség is megvan. Mit tehetnék még?
2013. márc. 15. 18:57
 1/5 Andii1 ***** válasza:
zsíros hidratáló krémmel kend be
2013. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem használ. Olvasd el még egyszer amit írtam.
2013. márc. 15. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Kókuszzsír! 250 ml-t kapsz 400 valamennyi forintért és pár héten belül ragyogóan rendbe tesz, nekem is bevált az extraszáraz arcbőrömre.


Illetve ha ez sem hat, akkor lehet arra gondolni hogy a krémek azért nem segítenek mert belül van valami probléma. Ásványi anyag hiány is okozhat ilyet (ugye nem tudod az összes ásványi anyagot korrekt mennyiségben bevinni se gyümölccsel se zöldséggel) valamint a sav-bázis egyensúly felborulása is, próbálkozz egy ideig lúgos vizet inni, lehet segít!

2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arról én is hallottam, hogy jó, hogyan használjam? Tisztítás után gondolom. Elég estére bekenni, vagy naponta többször érdemes? Bocsi a sok hülye kérdésért :)
2013. márc. 15. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én este szoktam bekenni vele az arcom.

Megtisztítom, ha kell leradírozom majd bekenem jó vastagon és rajta hagyom egész éjszakára.

Reggelente pedig sima hidratáló krémet használok, nekem így abszolút bevált. :-)


De persze bekenheted vele reggel is, csak akkor nagyon vékony rétegben mert elég zsíros érzetet és kinézetet tud kölcsönözni a bőrnek.

2013. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!