Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ritka és törött a...

Nagyon ritka és törött a hajam hogy ápoljam?

Figyelt kérdés
nagyon szép egészséges és dús hajat szeretnék. milyen vitaminokat szedjek például? azok közül a pezsgőtabletták közül amelyek vízben oldódnak melyik jó erre? néhol kopaszfoltokat fedeztem fel magamon, pedig már csak hetente 3x vasalom a hajam..tényleg és írnátok nekem olyan hajvédőt vagy hajápolót amit ha használok hajvasalásnál, nem lesz utána törött a hajam?
2013. márc. 17. 12:03
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is sokáig küzdöttem a hajhullással, és nekem a következő dolgok váltak be: átálltam teljesen természetes kozmetikumokra, és itt ne a méregdrága cuccokra gondolj, hanem a drogériák sajátmárkás termékeire (pl. dm, rossmann), fontos, hogy a samponod is természetes legyen. Emellett rendszeresen használok amla (indiai egres) pakolást is. Ezzel viszont vigyázni kell, mert sötétítheti a hajad színét, és csak akkor lehet használni, ha min. 3 hónapja nem volt festve vagy színzve a hajad. Nekem a pakolás csodákat művel a hajammal, egy szál sem hullik ki! Amúgy göndör a hajad? Mert a heti 3-szori hajvasalás is sok! Az lenne az ideális, ha egyáltalán nem vasalnád. Ja, a vasban gazdag életmód is segíthet javítani a hajad állapotán (pl. csoki, kakaó, dió, spenót, piros gyümölcsök, cékla).

2013. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Életmód helyett étrendet akartam írni... :D
2013. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!