Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Látszódna a bokámon a fehér...

Látszódna a bokámon a fehér tetoválás?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok , ha rendes fekete tetoválást csináltatnék akkor félnék , hogy messziről összemosódna a minta a bokámon , így viszont lehet , hogy nem is látszódna

2013. márc. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

barnulj rá, akkor jól fog látszódni, de természetesen nem annyira, mint a fekete. nem értem, mitől félsz. a fekete is elmosódik, ha nagyon messziről nézed. ha pedig az a bajod, hogy a festék fog elmosódni a bőrödön, na, az nem fog. egészen biztosan nem.

nekem fehér tetkóm van, imádom, mert nem rikít, és mégis ott van, művészi, rejtelmes, ha lebarnulok mellé (szoli eszedbe ne jusson), akkor pedig istenien mutat. csak ajánlani tudom.

2013. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. márc. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!