Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj naponta vasalt hajra?

Ricinusolaj naponta vasalt hajra?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a ricinusolaj nagyon jó hajra, és gyorsan megnő tőle... De azt nem tudom, hogy úgy is hatásos-e, hogy közben mindennap vasalom a hajam. Úgy hatásos?
2013. márc. 17. 15:16
 1/4 anonim válasza:
52%
(Pffúú. Ezt most elépzeltem...) Amúgy a haj (nem a hagyma) egy élettelen dolog. Tehát attól hogy olajjal kenegetednem fog gyorsabban nőni.
2013. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad minden nap használni az olajat és amúgy sem nőne tőle gyorsabban, mert a hajvasaló szanaszét égeti a hajat és letöredezik a vége. Abba kellene hagynod a hajvasalást, úgy talán lenne esélye megnőnie a hajadnak.
2013. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ez hülyeség, hogy nem nő tőle. és rakok a hajamra is a szempilláimra is, amiről nagyon megerősödtek és megnőttek, és már nem hullik. és én is vasalom a hajam és emellett használok olajat a hajtőre meg a végére is és tök jó, nem is olyan száraz és tök jó a tapintása.
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
A ricinusolaj nem növeszt hajat, ahogy semmi más sem, mivel az nem génmódosító szer. Viszont sokat árthat ha a fejbőrre kerül. Hajhullást okoz a leggyakrabban. Ha meg mindennap vasalod a hajad akkor hamarosan hajad sem marad mert szétégeted. Ezen semmi nem segít, abba kell hagyni.
2013. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!