Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy 3 hete nagyon elkezdett...

Úgy 3 hete nagyon elkezdett zsírosodni a hajam. Eddig 3-4 naponta mostam, de most már 2. nap zsíros és muszáj megmosni. Van rá tippetek? Semmi új ápolót nem használok rá és az étkezésem se más.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miután megmostad ne forró vízzel öblítsd le ez elméletileg segít picit. :)
2013. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de nem lehet hogy sikerült valahonnan beszerezned egy pár "lakót"? Ergo tetvet.
2013. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Langyossal mosom mindig és öblítésnél még arra rakok egy kis hideget.

Lakót:DDDDDDDD Amúgy nincsenek albérlőim:)

2013. márc. 12. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

A kettes nagyon megnevettetett :D (úgy is nagyon sz@r kedvem volt, de most jobb lett, köszi :)).


Szóval, nem lehet, hogy az időváltozástól van? Én is megfigyeltem már, hogy ha olyan közepesen jó az idő (mint pl ma is volt), akkor nem annyira zsíros 2. napra, mint mikor leég a bőr az arcomról az 5millió fokban, vagy mikor ilyen mínuszok röpködnek. Szóval nem lehet, hogy a hirtelen jó idő az oka?

Esetleg, ami szóba jöhet, az az étkezés, ha mondjuk eddig nem ettél nagyon zsíros kajákat, most meg hirtelen vmiért mégis, mert olyan nap volt... ez is okozhatja elvileg. Más tippem egyelőre nincs sajnos :/

2013. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
stressz is kiválthatja :S tippem sajna nincs
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rendesen csereled az agynemu huzatodat? nem szokott kisallat rajta aludni? mert nekem volt ilyen, mert mikor nem lattam a macskam rendszeresen rafeszkelte magat az agyamra. semmi eletmod beli valtozasod nincs? nem kamaszodsz?
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok sztem a kamaszkort elkerültem:) Nincs állatkám.
2013. márc. 12. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali! Én is egy cipőben sántikálok veled, szal ha valaki tud jó megoldást én is szívesen várom!
2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!