Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevalt valakinek barmelyik...

Bevalt valakinek barmelyik markaju dusito hatasu, volumennövelö sampon?

Figyelt kérdés
Sok markat reklamoznak, amik a vekonyszalu, lelapulo hajbol dus loboncot varacsolnak. Probalta valaki barmelyiket is? Vagy a legdragabb sampon ugyanolyan hatastalan, mint a noname?
2013. márc. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ideig-óráig hatásosak ezek a samponok. Én próbáltam, a Lidl saját márkás samponját, egy darabig hatott is, kicsit megemelte a hajam volumenjét, de másnapra ugyanolyan lelapult szar volt, mint általában :D
2013. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sajna nem. Sőt még zsírosabb lett tőle a hajam.

Van egyfajta dúsító. Nem sampon, hanem por. got2be

2013. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

drágáim! azért a beszárítást sem kéne hanyagolni. megmosod a dúsító katyvasszal, aztán fejjel lefelé szárítod a loboncot, és szépszexidús hajad lesz.

a hatás érdekében a volumennövelő habot is bevetném.


nekem a studio line indestructible vált be a legjobban.


samponból nekem színvédős a nyerő, mert vörös a sörényem, és azt biz óvni kell még a széltől is :)

2013. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3! Igen, ez jo taktika, csak nekem egyenlöre meg nem eleg hosszu hozza a hajam. Borzasztoan nez ki, ha fejjel lefele szaritom. :D

Köszi a többi tippet, utana nezek!

2013. márc. 17. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
MATRIX amplify sampon, vagy a MATRIX BIOLAGE Volumen sampon....csak fodrászcikkben kapható, nem holmi Lidl-ben :)
2013. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, sőt ezek a hajlakkok, zselék, habok csak tovább zsírosítják a hajamat. A szárítás jó ötlet, de nekem csak ideg óráig. Az sem mindegy, hogy milyen frizurát vágatsz. Vágass bele formát, tépesd meg.
2013. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!