Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki mosott már sima szappan...

Valaki mosott már sima szappannal hajat? Ha igen akkor milyen volt utánna a hajatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam, hát tisztának tiszta lett, de nagyon durva tapintású, alig bírtam kifésülni és eléggé száraz is volt. Hosszú hajra semmiképp nem ajánlott a szappan.
2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én szír színszappannal szoktam hajat mosni. Szép fényes, erős és korpamentes a hajam. Ja és előtte mindig teszek fel egy fél-egy órás kókuszolaj pakolást is.
2013. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hagyományos szappantól tuti ragacsos, zsíros lesz. Nekem egyszer elfogyott a samponom a nyaralás alatt, hát kipróbáltam a szappant (hosszú hajam van). Egy nagy ragacsos kóc lett a hajamból! :)
2013. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig jó minőségű szappannal mosok hajat. Utána mindig át kell öblíteni ecetes vízzel, mert az lemossa a szappanmaradványokat és jó puha lesz tőle a haj. :)
2013. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En rendes szappannal mosom, és nekem egyenlőre bevált :)
2013. márc. 19. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek!!Persze, hogy ragacsos és rasztás lett a hajatok a szappanos mosás után mivel lúgos.Illene közömbösíteni almaecetes öblítéssel nem csak sima vízzel.Én is szappannal mosok hajat(Tisza szappan) +almaecettel öbíltek, de kell még néha egy kis balzsam is utánna.
2013. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt.A hajam utánna tiszta lett, felfrissült.De ne várjon senki olyan hajat utánna mint a bolti samponok után, nem lesz annyira puha.
2013. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahol kemény a víz, ott nem lehet szappannal normálisan hajat mosni, mert valami trutyi kiül a hajra, ami csak napokkal utána lekopik esetleg, de utána meg meg már amúgy is zsíros a haj...

viszont lágyvízben, esővízben, desztilált vízben mosva nagyon jó, és így kevesebb is fogy! A lágyvíz csak addig kell, amíg szappanos a haj, mikor a nagyját lemostad vele, akkor már lehet folytatni a hajmosást csapvízzel.

2013. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
gyönyörű hosszú szép, erős barna hajam volt, néhány hétig szappannal mostam, és teljesen evékonyította a szálakat, és a színe is szürkésbarnás lett. Senkinek se ajánlom, hogy szappannal mosson hajat!
2013. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért vékonyodott és szürkült el a hajad mert, nem öblítetted át enyhén ecetes vízzel. Nálunk az egész család szappan+esetes öblítés kombóval mossa a haját és mindenkinek szép egészséges és fényes. Hozzáteszem, hogy mi saját készítésű szappant használunk nem a a bolti 50 Ft-os noname szappant, de egy jó minőségű natúr/kézműves/növényi szappan is tökéletes.
2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!