Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki volt már olyan hajvágás...

Valaki volt már olyan hajvágáson, hogy diákhajvágás? Tanulók vágják a hajadat, viszont ugye azért ingyenes (vagy talán 500ft), mert diákok. Tehát valaki volt már ilyenen? Nem lett gáz a végeredmény?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom fodrásztanuló. Ő a fodrászom már 1,5 éve. Mielőtt még nem ő volt a fodrászom voltam előtte én is pár fodrászdiáknál (festés+vágásra), mert mégis olcsóbban jövök ki, ha ők csinálják a hajamat. Az, hogy mennyire lesz jó vagy sem a végeredmény az csupán a tanuló ügyességétől függ. A tanulóknak is vannak már páciensei. Oda menj, akivel elégedettek voltak a vevők, akár vissza is járnak hozzá, mert akkor biztos jó fodrásztanonc lehet. Pl én a párom munkájával sokkal jobban elégedett vagyok, mint a régi mesterfodrászoméval. Szóval én nála maradok. Az, meg hogy ingyen vág, vagy pár száz ft-ért.. gondolj bele a fodrásztanulók helyébe :/ Hiába mondják azt, hogy ingyen levágják a hajadat, azért jól esik nekik a pár 100 Ft-os borravaló, hisz ha kell, kijárnak házhoz, a saját pénzükből megvett kencéiket használják és az nekik is pénzbe van.
2013. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Ja, az 500ft-al nincs semmi bajom,csak nem akartam helytelenül írni, mert valahol úgy olvastam, hogy ingyen, valahol 500 ft-ot, de az 500-at is kifizetném természetesen.

Honnan lehet megtudni, hogy melyikhez járnak vissza? :D

2013. márc. 18. 12:26
 3/7 anonim válasza:
És a párod hol dolgozik/tanulófodrászkodik? :)
2013. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tatán :)
2013. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemrég történt az eset, hogy egy tanszalonban egyik ismerősöm ritkítani akart, felkapott egy ollót ennek céljául, ami ugye csak megvékonyítja a hajszálakat. Csakhogy az az olló sima olló volt, szóval egy derékig érő haj felső része szépen le lett nyisszantva. Megesik... de nem szabad erre alapozni, van, aki nagyon jól meg tudja csinálni. :)
2013. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh, nekem volt ilyen. 500 Ft, frissítő vágás, tök jól kijövök-gondoltam. Aztán meg amúgy is olyan a hajtípusom (állati dús, vastagszálú, végein természetes hullám van, de mindig ápolom, szóval nem olyan ''bozont''-típus), azt gondoltam, hogy nem lehet elrontani-hát nagyot tévedtem........ Az előző vágásnál megtépkedték a végét és egy enyhe V formát vágtak bele, hogy szebb legyen az esése. És mondtam a srácnak, hogy csak finoman, kevéssel is beérem, de a formáját légyszi ne rontsa el. Ehhez képest ''itt egy kicsit, ott egy kicsit...áhh, ez nem szimmetrikus, még, még, jó..., ja nem, akkor itt is még egy picit'', aztán vagy 10 centi mímuszt kaptam, mindkét oldalt felemás fazonnal. Nem sajnálom a pénzt azóta fodrászra. :)
2013. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! elvileg itt már fodrászok vannak, akik elvégezték a sulit vagy dolgoztak is akár, csak mesterfodrászok akarnak lenni. Ennyire bénák lennének?

Elkülditek priviben a szalon nevét ahol voltatok?

2013. ápr. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!