Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a narancsbőrt? Jó tanácsokat kérnék s lehetőleg házi megoldásokat.

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok ám annyira nagyon narancsbőrös. 173 cm vagyok és 58 kg. de a fenekemen ha egy kicsit összeszorítom akkor látszódnak azok a gödröcskék. tornázom, lovagolok, nem eszem olyan sok édességet és zsíros ételt. még is mit tehetnék még?
2013. márc. 19. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csak lovagolj.

Ajánlott guggolni,futni is,hogy feszesebb legyen.

2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg váltó zuhany,Tengeri sóval kenegesd át a nedves tested,Luffa-szivaccsal fürödj mindenn! Nekeme bevált, de a hideg-meleg váltós zuhany nagyon sokat segített! :) és a tengerisó is, de azt heti kétszer használd!
2013. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy,hogy sportolsz-e,egy full vékony lány is lehet narancsbőrös. Hogyan is? A testzsírszázalék az oka.Hiába vagy vékony,ha nincs elég izom,akkor a kötőszövetek ,,meglazulnak". Több fenék gyakorlatot kell végezned. Naponta kell csinálni,mint a felülést,úgy lesz eredménye. Vitaminszegény étrend,kevés folyadék is segíti a megjelenését.


Gyakorlatok:

[link]



[link] -Így lefekszel,és olyan magasra emeled a feneked,amilyen magasra csak tudod. 1-2 mp-ig tartsd fent,ne dobd le rögtön. Én ebből 120-at szoktam,hatásos.

(Még egy kép erről): [link]


[link] Kitörések.


[link] És szerezz be egy ilyet ha tudsz.


Üdv!

2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rubint Rékára szoktam tornázni. megfogadom a tanácsaitok.
2013. márc. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!