Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kétnaponta mosok hajat az...

Ha kétnaponta mosok hajat az kárt tesz a hajamban?

Figyelt kérdés

most sokat mozgok és ezért ugye izzadok,tehát hamarabb bezsírosodik

eddig hetente 2x mostam hajt. nagyon ártana neki ha váltanék és kétnaponta megmosnám?(csak mert valahol azt írják hogy jobban zsírosodik,valahol meg azt hogy nem árt)



2013. márc. 20. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
De. Árt. Nemtudom, mennyire zsírosodik a hajad a sport miatt, de ha kétnaponta megmosod, megindul a faggyúmirigyeid nagyfokú működése, és még jobban fog. Szerintem kétnaponta még biztos nem olyan nagyon zsírosodik be, hogy meg kéne mosni.. Bőven jó a heti 2, különleges alkalmakkor, vagy amikor látod hogy már tényleg nagyon koszos/zsíros, be lehet iktatni egy harmadikat is.
2013. márc. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen valóban jobban fog zsírosodni. Nekem volt olyan időszak, hogy 2 naponta mostam, aztán olyan durván zsírosodott, hogy már mosás másnapján látszódott. Károsította is rendesen a hajam. Most már áttértem hogy heti 2x mosom és nagyon szép lett. Vagy esetleg 2 mosás között használhatsz száraz sampont.
2013. márc. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amerikában az átlag lakosok naponta mosnak hajat. nem kopaszok.
2013. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ez mindenkinél más, nekem pölö nem lett rosszabb a hajam a kétnaponta mosástól, nem kezdett el extrémen zsírosodni vagy hullani vagy töredezni meg semmi ilyen :D

neked kéne kitapasztalni a hajad igényeit és a megfelelő sampon sem árt!

2013. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor rövid hajam volt, én is kétnaponta mostam, nem zsírosodott gyorsabban. Mikor hosszabb lett, akkor 3 napra váltottam, de ugyanúgy zsírosodik...Használj hidratáló sampont, balzsamot és kerüld a hajszárítót, ha nem kell beszárítani a hajadat.
2013. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!