Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajúak! Ti mivel...

Hullámos hajúak! Ti mivel ápoljátok a hajatokat? Milyen terméket tudtok ajánlani, amitől szép nagy hullámok lesznek a hajamban?

Figyelt kérdés
Több félét próbáltam, de nem igazán vált be egyik sem, mindegyiktől száraznak és szálkásnak tünt!

2013. febr. 28. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mostanában az olívaolajra esküszöm. Hajmosás előtt tegyél fel a hajadra és hagyd rajta egy negyed órát, félórát. Samponnal csak a fejbőrödet mosd, a hajad hosszát ne, mert az is csak szárítja (de az olajat azért persze most ki belőle). Én ezen kívül Alverde vajas pakolást használok, azt is nagyon szeretem és Wella pro series repair balzsamot. Attól mindig szépek, kifésülhetőek a göndör tincseim és dúsítja is a hajam.
2013. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!