Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellemetlenül érzem magam....

Kellemetlenül érzem magam. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kopaszodó hajam van elől, az az androgén miki egeres haj. :/ Nos most én a hajamat nem fogom levágatni mert az én arcomhoz nem áll jól a rövid. Az a baj vele hogy ha fúj a szél ugye belekap az a hajamba és ide oda fújja és tiszta ultra ciki az egész ahogy látszik a kopaszodó felem elől.. :( 22 éves létemre mint egy vén fószer olyan az egész.. Mondjuk én hajasan születtem, nem tudom hogy ez mennyire gyorsíthatja a hajvesztést, de utálom az egészet, tiszta ideges vagyok az egésztől, tuti biztos is hogy ezért sincs nőm.. 18 éves koromtól kezdődött hátramenni a vonal, de most már egyre jobban azt veszem észre. Van erre megoldás hogy újra visszanövesszem az elveszett hajamat? Hajbeültetés nagyon drága, nem tudom kiknek találták ki de 300 E vagy majdnem félmillióért pfff ki a fa**om csinálja meg? Hitelre nem lehet vagy valami? Más is szenvedik ettől? Megoldást kérnék attól aki tudja hogyan lehet visszanyerni a hajamat.
2013. márc. 20. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A genetikai kopaszodásra nem igen van megoldás :/ Esetleg próbáld ki a Bánfi hajszeszt vagy a Varga hajcseppeket.

A párom 23 éves és ő neki is ez a problémája. Annyira stresszeli szegényt ez az egész. De nem hinném, hogy ezért nincsen barátnőd!

2013. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétemet nyújtom neki is. Bánfit használom, csak sűrűbb lett hajam tőle, de a helyén nem nőtt vissza haj ahol már nincs. :(
2013. márc. 20. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, nem tudom, hogy nálad is működne-e, de én Varga cseppeket használok és mellé Mertz drazsét szedek. Mindkettőnek borsos az ára, főleg a mertz-é, drágább mint a Revalid vagy ilyesmi. És csak egy hónapra való, viszont nekem ezt bőrgyógyász ismerős javasolta, és most párom szerint már dúsabb a hajam mint 3 hónapja (akkor kezdtem). Szerintem próbáld ki. Elvileg a Varga cseppek ott is növeszteni kezdik a hajat, ahol már egyáltalán nincs. Nézd meg a honlapját.
2013. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kopaszodás férfiaknál másodlagos nemi jelleg, előbb vagy utóbb (nálad sajnos előbb úgy tűnik) mindenkit utolér.

100 %-os megoldás csak a hajátültetés, más nincsen. Ki lehet próbálni különböző samponokat, szeszeket (Alpecin C1 koffeines sampon, Bánfi sampon és hajszesz stb), de 100 %-os megoldás egyiknél sem valószínű.

2013. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minoxidil nevű hatóanyag elvileg hatásos mennyire durva a hajad? egy kicsit nekem is ilyen és most rövidebb hajam van de nem szólt senki
2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb minden férfinak kihullik a haja??? Édesapám 63 éves és nem hullott ki neki!
2013. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hurrráá.. Édesapád biztos fejletlen volt..
2013. ápr. 4. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy döntöttél, kipróbálsz valamit?
2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!