Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor jobb mint a...

Az epilátor jobb mint a gyanta? Az jobb ha epilátort vagy ha borotvát használok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosan megmondani, hogy melyik a jó, ugyanis mindenkinek más válik be.

Nekem pl. az epilátortól sebes és foltos lett a lábam, amiket hónapok alatt sikerült helyrehozni, és ennek tetejébe még csak sima sem lett a bőröm epilálás után, sőt, érdes volt!

A gyantától viszont semmi bajom nincs, így én azt mondom a gyanta (számomra) jobb, de majd lehet mindjárt jön valaki, aki a fordítottját tapasztalta annak, amit én. :)

Szerintem mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia ezeket.

Borotva nem fájdalmas, gyors, viszont kevésbé hatékony, mert 1-2 nap után kezdheted elölről.

Nekem a gyanta vált be a legjobban ezek közül.

2013. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig borotvát használtam, de minden nap újra kell, mert estére már érződik, hogy nem teljesen sima.. Nem tudom, hogy epilátort vagy gyantát használjak, az epilátor felé azért húz jobban a szivem, mert az jóval olcsóbb
2013. márc. 20. 22:45
 3/3 anonim válasza:
Próbáltuk mindkettőt, de a disznónál csak a perzselés jött be eddig. :D
2013. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!